pomorskiepodlaskielubelskiemazowieckiewielkopolskiemałopolskiepodkarpackiezachodnio-pomorskielubuskiedolno¶l±skieopolskie¶l±skiełódzkie¶więtokrzyskiekujawsko-pomorskiewarmińsko-mazurskie

Baza danych części jest aktualizowana codziennie. Każdego dnia przybywa okolo 100 pozycji. Aktualnie w bazie znajduje się 421700 części.

Aby odnaleźć potrzebną Państwu część proszę o wykonanie następujących czynności:
Proszę w polu "szukaj" po lewej stronie opisać skrótowo czego Państwo potrzebuj±. Opis taki może wygl±dać np. w taki sposób: "beżowy błotnik audi 100", a następnie proszę wcisn±ć przycisk SZUKAJ.
Może się zdarzyć sytuacja, gdy nie znajd± Państwo poszukiwanej czę¶ci, prosimy wówczas o ograniczenie opisu, np. wpisuj±c "błotnik audi 100" - być może, błotnik opisany jako "kremowy" też będzie pasował.

W przypadku, gdy posiadaj± Państwo index poszukiwanej czę¶ci prosimy wpisać go w polu "INDEX".

Jeżeli wynik wyszukiwania jest dla Państwa niezadowalaj±cy istnieje możliwo¶ć powiadomienia Państwa o nowo przybyłej czę¶ci, wówczas należy się zarejestrować i klikn±ć na ikonę koperty na stronie wy¶wietlonych wyników. Powiadomienie otrzymacie Państwo na adres e-mail lub tel. kom.

System udostępnia także wyszukiwarkę zaawansowan±, która umożliwia przeszukiwanie bazy w poszukiwaniu czę¶ci do konkretnej marki, modelu czy rocznika pojazdu. Aby skorzystać z tej wyszukiwarki prosimy o przej¶cie do wyszukiwarki zaawansowanej, a następnie prosimy o wybranie marki i modelu pojazdu do którego poszukujecie Państwo części i wcisnąć przycisk SZUKAJ

Opcjonalnie w celu ograniczenia ilo¶ci odszukanych czę¶ci mog± Państwo dodatkowo okre¶lić rocznik pojazdu, grupę i nazwę oraz lokalizację poszukiwanej czę¶ci.

Wprowadzili¶my dodatkowo oznaczenia jako¶ci:
A- bardzo dobra, gotowa do montażu
B- dobra, wymaga drobnych poprawek
C- nadaj±ca się do montażu, ale wymaga poprawy

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkow±